Szukaj

Menu

xdr.pl odzyskiwanie danych

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
TOP 3 nalepsze firmy odzyskiwania danych

 

Odzyskiwanie danych to usługi świadczone gdy dojdzie do awarii dysku, pendrive, macierzy RAID lub przypadkowego usunięcia plików albo sformatowania

Firmy świadczące usługi odzysku danych możemy podzielić na dwa rodzaje – profesjonalne, których jest niewiele na rynku oraz serwisy komputerowe i pośredników, których spotkamy w dużych miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, czy Gdańsk niemal co skrzyżowanie.

Jak w tym natłoku ofert wybrać najlepszą firmę do odzyskania danych?

Jak już wspomnieliśmy ofert jest dużo ale sprawdzając kilka informacji możemy w ławy sposób wybrać odpowiednią firmę:

    Strona internetowa – sprawdź stronę internetową, a szczególnie bloga firmowego. Jeśli są tam opisy prawdziwych zleceń oraz wartościowe porady można przyjąć, że firma faktycznie zajmuje się tym co oferuje.
    Darmowa wycena – większość firm, które faktycznie mają swoje laboratorium posiada w ofercie bezpłatną wycenę. Firmy, które zaprezentujemy poniżej w tym artykule oferują wycenę za darmo nawet jeśli klient nie wyrazi zgody na usługę
    Czas wyceny. – Jeśli firma faktycznie zajmuje się odzyskiwaniem danych i posiada odpowiedni sprzęt do odzyskiwania danych, może taką wycenę wykonać w kilka minut. Jeśli musi to gdzieś odesłać czas samej wyceny będzie liczony w dniach, a za ekspresową wycenę doliczone kilkaset złotych opłaty.
    Zadzwoń i zadaj kilka pytań odnośnie Twojej sytuacji – nie ma co się bać, bo w rozmowie telefonicznej można się wiele dowiedzieć. Jeśli firma zaprosi Cię na bezpłatną wycenę i udzieli przynajmniej części informacji przez telefon ( wszystkiego się nie da przez telefon sprawdzić), możemy przyjąć, że jest to miejsce godne zaufania.

Odzyskiwanie danych Warszawa

Centrum Odzyskiwania Danych

Ul. Opaczewska 43/8

02-201 Warszawa

Telefon: 720 905 492

Odzyskiwanie danych

All Data Recovery

02-679 Warszawa

Ul. Modzelewskiego 63 lokal. U5

tel: 609 343 436

Odzyskiwanie danych z macierzy Raid

Raid Recovery Lab

ul. Opaczewska 43/8

02-201 Warszawa

Tel: 609 123 321

Więcej ciekawostek na BLOGU

program do odzyskiwania danych

Każdy posiada jakieś urządzenie, na którym znajdują się newralgiczne dane. Czy to jest komputer,  dysk zewnętrzny USB, pendrive, karta pamięci, NAS czy inne tego typu urządzenie, zwykle nie zawracamy sobie głowy, co się stanie gdyby. Nikt przeważnie, nie interesuje się problemem utraconych danych, dopóki problem nie zacznie dotyczyć właśnie jego lub najbliższych.

Naprawa komputerów odzyskiwanie danych

Początek strony