Szukaj

Menu

xdr.pl odzyskiwanie danych

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Odzyskiwanie danych z macierzy RAID

Dziś zaprezentujemy Państwu nową stronę internetową, która porusza problemy odzyskiwania danych z macierzy RAID oraz serwerów plików NAS i SAN, a także maszyn wirtualnych.

Jest to strona https://rrl.com.pl prezentująca ofertę naprawy i odzyskiwania danych z macierz RAID Centrum Odzyskiwania Danych z Warszawy, ale nie tylko. Można na niej znaleźć również wiele przydanych informacji na temat działania macierzy RAID, porównania ich konfiguracji oraz, co najciekawsze opisy zleceń jakie wykonała firma.

Dzięki opisom prawdziwych przypadków odzyskiwania danych zarówno z małych jak i dużych macierzy RAID, możemy się dowiedzieć między innymi z jakiego powodu dochodzi do awarii, jak zabezpieczyć się przed utratą danych, co robić w razie awarii macierzy, jak bezpiecznie odbudować macierz RAID i wiele innych.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną:

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID

Więcej ciekawostek na BLOGU

program do odzyskiwania danych

Każdy posiada jakieś urządzenie, na którym znajdują się newralgiczne dane. Czy to jest komputer,  dysk zewnętrzny USB, pendrive, karta pamięci, NAS czy inne tego typu urządzenie, zwykle nie zawracamy sobie głowy, co się stanie gdyby. Nikt przeważnie, nie interesuje się problemem utraconych danych, dopóki problem nie zacznie dotyczyć właśnie jego lub najbliższych.

Naprawa komputerów odzyskiwanie danych

Początek strony