Szukaj

Menu

xdr.pl odzyskiwanie danych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

adata SSD odzyskiwanie danych

Dyski SSD ADATA należą do jednych z popularniejszych nośników na rynku. All Data Recovey oraz Centrum Odzyskiwania Danych z Warszawy oferują odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków SSD firmy ADATA oraz bezpłatną wycenę każdego zlecenia.

Dyski SSD ADATA ze względu na swoją popularność i konkurencyjną cenę dość często trafiają w ręce techników zajmujących się naprawami i odzyskiwaniem danych z dysków SSD. Na chwilę obecną tylko część modeli dysków SSD ADATA udaje się skutecznie naprawić - uruchomić pod kątem odzyskania danych i należą do nich:

  1. ADATA SP550
  2. ADATA SU800
  3. ADATA SP900ns38 M.2 na kontrolerze SandForce
  4. Oraz kilka innych modeli dysków SSD ADATA

Największym problemem w odzyskiwaniu danych z dysków SSD jest to, że niemal każdy producent może oprogramować kontroler dysku we własnym zakresie. Ta różnorodność wersji wewnętrznych programów powoduje, że odzyskiwanie danych z dysków SSD staje się z każdym rokiem coraz trudniejsze i wymagające czasu na rozpracowanie nowych wersji.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że każdy użytkownik posiadający ważne dane powinien często wykonywać kopie zapasowe swoich plików.

Więcej ciekawostek na BLOGU

program do odzyskiwania danych

Każdy posiada jakieś urządzenie, na którym znajdują się newralgiczne dane. Czy to jest komputer,  dysk zewnętrzny USB, pendrive, karta pamięci, NAS czy inne tego typu urządzenie, zwykle nie zawracamy sobie głowy, co się stanie gdyby. Nikt przeważnie, nie interesuje się problemem utraconych danych, dopóki problem nie zacznie dotyczyć właśnie jego lub najbliższych.

Naprawa komputerów odzyskiwanie danych

Początek strony