Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

adata SSD odzyskiwanie danych

Dyski SSD ADATA należą do jednych z popularniejszych nośników na rynku. All Data Recovey oraz Centrum Odzyskiwania Danych z Warszawy oferują odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków SSD firmy ADATA oraz bezpłatną wycenę każdego zlecenia.

Dyski SSD ADATA ze względu na swoją popularność i konkurencyjną cenę dość często trafiają w ręce techników zajmujących się naprawami i odzyskiwaniem danych z dysków SSD. Na chwilę obecną tylko część modeli dysków SSD ADATA udaje się skutecznie naprawić - uruchomić pod kątem odzyskania danych i należą do nich:

  1. ADATA SP550
  2. ADATA SU800
  3. ADATA SP900ns38 M.2 na kontrolerze SandForce
  4. Oraz kilka innych modeli dysków SSD ADATA

Największym problemem w odzyskiwaniu danych z dysków SSD jest to, że niemal każdy producent może oprogramować kontroler dysku we własnym zakresie. Ta różnorodność wersji wewnętrznych programów powoduje, że odzyskiwanie danych z dysków SSD staje się z każdym rokiem coraz trudniejsze i wymagające czasu na rozpracowanie nowych wersji.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że każdy użytkownik posiadający ważne dane powinien często wykonywać kopie zapasowe swoich plików.