Szukaj

Menu

xdr.pl odzyskiwanie danych

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

odzyskiwanie danych z SSD adata XPG SX700

Jak informuje Centrum Odzyskiwania Danych z Warszawy technologia odzyskiwania danych z dysków SSD PCIE – NVME została już opracowana.

Dla niektórych użytkowników tych szybkich dysków SSD jest to dobra wiadomość, ponieważ przynajmniej dla części z nich będzie można przywrócić pliki. Tą dobrą wiadomość opublikowano na początku 2020 roku.

Na razie jest to tylko kilka modeli dysków opartych o kontrolery SM, lecz z nieoficjalnych wiadomości będzie ich coraz więcej.

Odzyskiwanie danych z dysków SSD wymaga dużo badań nad wsteczną inżynierią, co przekłada się na ogromne koszty zakupu technologii oraz na ostateczne ceny usług. Warto więc robić systematyczne kopie danych.

Dyski SSD w technologii PCIE oraz NVME są bardzo szybkie dzięki bezpośredniej komunikacji po szynie PCIE. Wymagało to stworzenia kompletnego systemu oraz nowatorskiego podejścia do problemu komunikacji z dyskiem w trybie technologicznym.

Więcej informacji na temat odzyskiwania danych z dysków SSD PCIE NVME oraz aktualną listę obsługiwanych dysków znajdziecie na stronie https://centrumodzyskiwaniadanych.pl/odzyskiwanie-danych-z-dyskow-ssd-nvme-pcie/

odzyskiwanie danych z ssd hp ex900

Więcej ciekawostek na BLOGU

program do odzyskiwania danych

Każdy posiada jakieś urządzenie, na którym znajdują się newralgiczne dane. Czy to jest komputer,  dysk zewnętrzny USB, pendrive, karta pamięci, NAS czy inne tego typu urządzenie, zwykle nie zawracamy sobie głowy, co się stanie gdyby. Nikt przeważnie, nie interesuje się problemem utraconych danych, dopóki problem nie zacznie dotyczyć właśnie jego lub najbliższych.

Naprawa komputerów odzyskiwanie danych

Początek strony