Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

odzyskiwanie danych z SSD adata XPG SX700

Jak informuje Centrum Odzyskiwania Danych z Warszawy technologia odzyskiwania danych z dysków SSD PCIE – NVME została już opracowana.

Dla niektórych użytkowników tych szybkich dysków SSD jest to dobra wiadomość, ponieważ przynajmniej dla części z nich będzie można przywrócić pliki. Tą dobrą wiadomość opublikowano na początku 2020 roku.

Na razie jest to tylko kilka modeli dysków opartych o kontrolery SM, lecz z nieoficjalnych wiadomości będzie ich coraz więcej.

Odzyskiwanie danych z dysków SSD wymaga dużo badań nad wsteczną inżynierią, co przekłada się na ogromne koszty zakupu technologii oraz na ostateczne ceny usług. Warto więc robić systematyczne kopie danych.

Dyski SSD w technologii PCIE oraz NVME są bardzo szybkie dzięki bezpośredniej komunikacji po szynie PCIE. Wymagało to stworzenia kompletnego systemu oraz nowatorskiego podejścia do problemu komunikacji z dyskiem w trybie technologicznym.

Więcej informacji na temat odzyskiwania danych z dysków SSD PCIE NVME oraz aktualną listę obsługiwanych dysków znajdziecie na stronie https://centrumodzyskiwaniadanych.pl/odzyskiwanie-danych-z-dyskow-ssd-nvme-pcie/

odzyskiwanie danych z ssd hp ex900